Kredyty i pożyczki z Ekspertem Finansowym NOTUS
Skip to content
Home » Kredyty

Załatwiasz kredyt
i masz szybki przelew

Kredyty i pożyczki z NOTUS

NOTUS Finanse S.A. oferuje kompleksowe wsparcie w wyborze i ubieganiu się o kredyt lub pożyczkę. Nasi Eksperci Finansowi zapewniają konsultacje, przygotowują symulacje kredytowe i zestawienia ofert różnych banków. Wspierają klienta w sprawnym przejściu przez wszystkie etapy starania się o finansowanie.

Instytucje finansowe oferują sporo produktów – kredytów hipotecznych, gotówkowych, refinansowych, konsolidacyjnych czy pożyczek na dowolny cel, które można otrzymać bez wychodzenia z domu. Mnogość ofert może utrudnić wybór tej odpowiadającej naszym indywidualnym oczekiwaniom. Ponadto proces ubiegania się o kredyt lub pożyczkę bywa skomplikowany i wymaga dopełnienia wielu formalności. Właśnie dlatego wsparcie Eksperta Finansowego zapewni Ci komfort w przejściu przez cały proces.

icon
Kredyt hipoteczny
Kredyt hipoteczny to długoterminowy kredyt bankowy, zabezpieczony hipoteką wpisaną do księgi wieczystej danej nieruchomości.

icon
Kredyt gotówkowy
Kredyt gotówkowy pozwala zrealizować zakup w przypadku niewystarczającego własnego kapitału potrzebnego na pokrycie dowolnego celu.

icon
Kredyt konsolidacyjny
Posiadając kilka zadłużeń finansowych, można połączyć je w jedno dzięki konsolidacji.


icon
Kredyty refinansowe
Jeśli masz umowę kredytową na niezadowalających Cię warunkach, możesz rozważyć refinansowanie kredytu.

icon
Pożyczka hipoteczna
Pożyczka hipoteczna to rodzaj pożyczki zabezpieczonej hipoteką na nieruchomości stanowiącej własność wnioskodawcy.
icon
Kredyty dla firm
Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków na prowadzenie swojego biznesu, interesuje Cię faktoring lub inny produkt finansowy,

Dowiedz się więcej o kredytach

Skorzystaj z naszych zasobów wiedzy i dowiedz się więcej o kredytach. Możesz liczyć na specjalistyczną wiedzę naszych Ekspertów Finansowych. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z ekspertami – z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wybór kredytu hipotecznego, gotówkowego czy innego rodzaju finansowania

Klientów indywidualnych i firmy zachęcają m.in. prowizja 0 procent czy niskie raty. Faktyczna, całkowita kwota do zapłaty zależy jednak od wielu czynników, m.in. Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO), okresu kredytowania, formy ratalnej (kredyt ze stałą ratą lub zmienną), kwoty pożyczki czy wysokości wkładu własnego. Ponadto osoba starająca się o kredyt i pożyczkę na wyższe kwoty lub zastaw hipoteczny musi spełnić wymogi stawiane przez bank. Przed udzieleniem funduszy bank sprawdzi zdolność kredytową wnioskodawcy. Dobrze więc jeszcze przed złożeniem wniosku porozmawiać z ekspertem, który przedstawi, na jakie warunki można liczyć w swojej sytuacji.   

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Ekspert NOTUS Finanse S.A. pomaga na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt lub pożyczkę. Do jego kompetencji należą m.in.:

  • pomoc w określeniu możliwości kredytowych wnioskodawcy w zależności od jego indywidualnej sytuacji finansowej;
  • porównanie ofert kredytów gotówkowych, hipotecznych, refinansowych, konsolidacyjnych czy pożyczek w kilkunastu bankach, z uwzględnieniem wszystkich kosztów, m.in. prowizji za udzielenie kredytu, ubezpieczeń, innych ewentualnych opłat;
  • przedstawienie opcji finansowania dostępnych dla danego klienta;
  • pomoc w skompletowaniu wymaganych dokumentów i spełnieniu formalności niezbędnych do otrzymania kredytu lub pożyczki;
  • wsparcie przy wypełnianiu i składaniu wniosków o kredyt lub pożyczkę;
  • analiza warunków umowy zaproponowanych przez banki oraz ich wskazanie klientowi;  
  • profesjonalna pomoc na dowolnym etapie spłacania kredytu. 

Oddziały
w 50 miastach na terenie całego kraju