Ubezpieczenia z NOTUS Finanse S.A.
Skip to content
Home » Ubezpieczenia

Poczuj bezpieczeństwo
i śpij spokojnie

Ubezpieczenia z NOTUS

Eksperci NOTUS Finanse S.A. zapewniają pomoc w wyborze rodzaju i zakresu ubezpieczeń. Naszym celem jest zapewnienie klientom pomocą w spłacie kredytu w przypadku takich zdarzeń jak: poważne zachorowanie, wypadek, pobyt w szpitalu czy też śmierć jednego z kredytobiorców. Wybór właściwego zabezpieczenia daje poczucie bezpieczeństwa podczas podejmowania decyzji (np. o wzięciu kredytu hipotecznego) związanych z długoletnim obciążeniem finansowym.

Możliwych jest wiele nieprzewidzianych sytuacji wpływających negatywnie na budżet i jakość życia. W przypadku niepożądanych zdarzeń dodatkowy kapitał może poprawić sytuację i uchronić przed utratą płynności finansowej, zwłaszcza jeśli ma się kredyt np. w postaci długoterminowego zobowiązania hipotecznego.

icon
Ubezpieczenia nieruchomości
Ubezpieczenie nieruchomości pozwala czuć się pewniej i nie martwić się stratą finansową. Atrakcyjną i dającą poczucie bezpieczeństwa polisę ubezpieczeniową możesz nabyć z NOTUS.
icon
Ubezpieczenia na życie
Polisa na życie jest zabezpieczeniem przyszłości osoby ubezpieczonej i jej bliskich. W porównaniu ofert towarzystw ubezpieczeniowych pomagają Eksperci Finansowi NOTUS.
icon
Zabezpieczenie do kredytu
Zabezpiecz się przed ryzykiem problemów, które mogą utrudnić Ci spłatę rat. Skorzystaj z pomocy eksperta i wybierz ubezpieczenie, które uchroni Cię przed problemami finansowymi.

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach

Chcesz dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniach? Skorzystaj z naszych zasobów wiedzy, by znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zachęcamy również do kontaktu z Ekspertami Finansowymi NOTUS. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne konsultacje ze specjalistami.

Indywidualne ubezpieczenia z NOTUS 

Niektóre banki przedstawiają konieczność wykupienia dodatkowego ubezpieczenia jako warunek otrzymania kredytu hipotecznego. Oczywiście kredytobiorca może również dobrowolnie to zrobić, gdy ubezpieczenie nie jest wymagane, i zwiększyć swoją ochronę. W NOTUS pośredniczymy w wyborze ubezpieczenia:

  • nieruchomości,
  • zdrowia i życia,
  • kredytu,
  • pojazdu,
  • podczas wakacji lub zagranicznego wyjazdu,
  • firmy.
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
 

Ubezpieczenie nieruchomości

Jeśli zaciągasz kredyt mieszkaniowy, bank zwykle wymaga od ciebie wykupienia podstawowego ubezpieczenia nieruchomości, do której przypisana jest hipoteka. Ubezpieczenie murów w pakiecie podstawowym obejmuje ochronę na wypadek zdarzeń losowych, np. pożaru czy zalania. Swój pakiet ochronny może jednak rozszerzyć All Risk, czyli zdarzenia spowodowane przez ciebie lub członków rodziny, ale oczywiście nieumyślne.

W ramach ubezpieczenia mieszkania lub domu można uwzględnić m.in. elementy wykończenia i wyposażenia mieszkania, wartościowe elementy ogrodu, takie jak np. kostka brukowa, brama wjazdowa czy fontanny oraz wiele innych rzeczy mających dla ciebie wartość. Możliwe jest też ubezpieczenie domu w budowie, ubezpieczenie od kradzieży oraz ubezpieczenie mienia domowego (ruchomości domowych). Innymi formami wsparcia są też ubezpieczenia OC w życiu prywatnym, na wypadek szkód wyrządzonych przez Ciebie nieumyślnie (zalanie sąsiada, wybicie szyby przez dziecko itp.).

Dzięki polisie zyskasz wsparcie finansowe, a jeśli chcesz, również gwarancję usług. Mowa o opcji assistance, która zapewnia określoną pomoc w konkretnych sytuacjach, m.in. awarii w mieszkaniu czy uszkodzenia sprzętu elektronicznego. Wówczas możesz liczyć na pomoc np. hydraulika albo ślusarza. Jeśli natomiast twoje mieszkanie nie będzie nadawało się do użytkowania, ubezpieczyciel może też zapewnić lokal zastępczy. 

Elementy nieruchomości, które są ujęte ochroną, a także suma ubezpieczenia, jaką można otrzymać w przypadku wystąpienia określonych zdarzeń, są ściśle wyszczególnione w kupionej polisie.

Ubezpieczenie od poważnych zachorowań

Poważne choroby zwykle wiążą się z dłuższym ograniczeniem sprawności i wieloma wydatkami potrzebnymi na leczenie. Ubezpieczenie od poważnych zachorowań jest gwarancją otrzymania określonej sumy, którą można przeznaczyć na cele związane z ratowaniem zdrowia. Pieniądze otrzymasz od razu po diagnozie, dzięki czemu będziesz mógł podjąć szybko leczenie w dowolnym miejscu na świecie lub po prostu przeznaczyć je na bieżące wydatki wedle własnego uznania.

Choroby, które z nich mają zostać uwzględnione w Twojej polisie, wybierasz sam spośród szerokiej listy najczęstszych przyczyn problemów zdrowotnych. Możesz też wykupić ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu i operacji czy objąć ochroną swoje dzieci. Oczywiście możliwe jest połączenie ubezpieczenia na życie i zdrowie. 

Zabezpieczenie kredytu na wypadek swojej śmierci

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoich bliskich na wypadek swojej śmierci, możesz skorzystać z polisy. Wówczas osoba przez Ciebie wskazana otrzyma określoną sumę pieniędzy. Z kolei, gdy masz ubezpieczenie na życie i kredyt hipoteczny, w sytuacji Twojej śmieci zwykle to ubezpieczyciel pokrywa sumę kredytu pozostałą do spłacenia – chronisz więc finansowo swoich spadkobierców.  

Ustalając z ubezpieczycielem warunki polisy na życie, zwykle możesz samodzielnie określić czas obowiązywania zabezpieczenia oraz jego zakres. Opcje atrakcyjne cenowo mogą ograniczać się do ubezpieczenia na życie w wypadku komunikacyjnym lub na skutek innego nieszczęśliwego wypadku, jak również uwzględniać inne zdarzenia. 

Sprawdź cenę ubezpieczenia online – przykładowe kalkulacje

Największe towarzystwa ubezpieczeniowe oferują wiele możliwości. Także ich ceny są różne, dlatego przed wyborem warto przeanalizować i porównać przynajmniej kilka opcji. Możesz również skorzystać z kalkulatorów internetowych, by przeprowadzić przykładowe kalkulacje. 

Samodzielna analiza może jednak przysporzyć problemów, więc warto ją przeprowadzić jedynie w celu zorientowania się, co oferuje rynek. By wybrać ubezpieczenie najlepiej dopasowane do swoich potrzeb, skonsultuj się z Ekspertem Finansowym.

Skontaktuj się z naszym ekspertem i poznaj ofertę ubezpieczeń

Należy pamiętać, że wartość konkretnej polisy zależy od zakresu ochrony. Jeśli więc chcesz zabezpieczyć siebie i swoje mienie, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze, porównanie poszczególnych ubezpieczeń i pomoc w wyborze optymalnej dla Ciebie oferty uzyskasz w NOTUS, gdzie Eksperci Finansowi:

  • przedstawią rodzaje i zakres ochrony oferowanej przez towarzystwa ubezpieczeniowe,
  • omówią z Tobą warunki wybranej umowy ubezpieczenia,
  • dopasują wysokość składki do możliwości finansowych ubezpieczającego,
  • wypełnią z Tobą wszystkie dokumenty i sprawy formalne związane z zawarciem polisy.

Pełnomocnictwa

Pełnomocnictwo –  Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Pełnomocnictwo –  Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.

Pełnomocnictwo – Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Pełnomocnictwo – Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie ERGO Hestia S.A.

Pełnomocnictwo – Prudential International Assurance plc S.A.

Oddziały
w 50 miastach na terenie całego kraju