Współpraca z deweloperami i agencjami nieruchomości | NOTUS
Skip to content
Home » Współpraca » Agencja nieruchomości

Buduj z nami
zaufanie klientów

Współpraca z deweloperami i agencjami nieruchomości

Oferujemy w pełni profesjonalne pośrednictwo kredytowe na rzecz Państwa klientów. 

Współpraca z nami to gwarancja uzyskania najkorzystniejszego finansowania na zakup nieruchomości oraz wyjątkowy pakiet korzyści. Nasi eksperci to wyspecjalizowani specjaliści finansowi, dysponujący wiedzą, doświadczeniem oraz zapleczem dającym możliwość realizowania stawianych przed nimi zadań na najwyższym poziomie. 

Będąc jedną z największych i najbardziej polecanych firm pośrednictwa finansowego  w kraju, cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów.  Już co 6-ty kredyt hipoteczny wypłacany jest z naszą pomocą (dane BIK, marzec 2024). Jako firma pośrednictwa kredytowego współpracujemy z największą grupą deweloperów – ponad 200 deweloperów i agencji nieruchomości. 

To świadczy o zaufaniu do nas. 

Już we wrześniu 2017 roku Zarząd Stowarzyszenia BCK SPON podjął decyzję o nawiązaniu oficjalnej współpracy z firmą NOTUS Finanse S.A. jako rekomendowanego pośrednika kredytu hipotecznego, którego polecamy naszym członkom do obsługi transakcji kredytowych ich klientów. Wybraliśmy właśnie NOTUS Finanse S.A. jako firmę o ugruntowanej pozycji na rynku finansowym, znaną z bardzo wysokiej jakości obsługi klientów oraz długoletniej dotychczasowej wspólpracy z agencjami nieruchomości. Każdy z naszych członków może liczyć na pełne i indywidualne wsparcie merytoryczne czy marketingowe od najlepszych na rynku ekspertów finansowych, co doskonale wpisuje się w naszą politykę rozwoju wspólnego biznesu. Dzięki zaangażowaniu NOTUS Finanse S.A. w proces sfinansowania zakupu nieruchomości dajemy naszym klientom możliwość wyboru najlepszej oferty kredytowej, a my otrzymujemy pewność zamknięcia transakcji.
Mateusz Kaczorowski
Prezes Zarządu BCK SPON


DEWELOPERZY i AGENCJE NIERUCHOMOŚCI polecają NOTUS.
Zobacz dlaczego i dołącz do nas!

  • Wiedza rynkowa. Dzielimy się zdobytą wiedzą z nowymi partnerami dla zwiększenia efektywności współpracy.
  • Profesjonalna obsługa kredytowa na rzecz klientów, wykonywana przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
  • Dedykowany zespół ekspertów kredytowych do obsługi klientów w biurach sprzedaży, podczas dni otwartych czy imprez targowych.
  • Mobilność ekspertów spotkania w dogodnym dla klienta miejscu i czasie.
  • Programy promocyjne i korzyści dla klienta. Klienci korzystający z naszych usług otrzymują szereg dodatkowych korzyści w ramach realizowanych akcji promocyjnych.
  • Wsparcie marketingowe specjalnie przygotowane materiały promocyjne oraz wyjątkowe narzędzia na strony www (m.in. kalkulator zdolności kredytowej, porównywarka kredytów hipotecznych, formularze).
  • Wsparcie operacyjne działu sprzedaży zapewnimy aktywny udział ekspertów NOTUS we wspólnym przygotowywaniu dokumentacji wymaganej przez banki w procesie kredytowym klientów.
  • Transparentna umowa  gwarantująca właściwe wykonanie zobowiązań NOTUS.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia udziału w marży NOTUS od kwot wypłaconych kredytów.

Nasi Partnerzy
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
bank logo
 

 

Współpracuję z NOTUS Finanse od 11 lat. Dla mnie jako Franczyzobiorcy Freedom ważna jest poukładana i transparentna współpraca dzięki narzędziom na jakich pracujemy. Od lat współpracuję z dedykowaną dla nas osobą, która jest odpowiedzialna za obsługę kredytową Po doświadczeniach cenię sobie szybki kontakt z Notus, regularne raporty rynkowe jak i sprzedażowe, wsparcie gdzie można wspólnie zastanowić się co poprawić, aby satysfakcja ze współpracy była na najwyższym poziomie.
Artur Dumin
Freedom Nieruchomości