Współpraca B2B z NOTUS Finanse S.A.
Skip to content
Home » Współpraca » Partner B2B

Są benefity,
jest Notus Concierge

WSPÓŁPRACA B2B z NOTUS Finanse S.A.

PROGRAM DLA PRACOWNIKÓW FIRM „NOTUS CONCIERGE”

Wdrażamy i prowadzimy indywidualnie opracowane programy promocyjne. 

Dzięki nim Twoi pracownicy mogą otrzymać szereg korzyści. Pomóż im we wszystkich sprawach kredytowych i ubezpieczeniowych. Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia Ekspertów Finansowych NOTUS dla pracowników. 

Ty, jako pracodawca, zyskujesz świetne uzupełnienie pakietu benefitów o bezpłatną opiekę eksperta we wszystkich procesach kredytowych i ubezpieczeniowych

Twoi pracownicy otrzymują Indywidualną, bezpłatną opiekę Eksperta Finansowego nad wszystkimi sprawami kredytowymi i ubezpieczeniowymi

Nasi eksperci to Rekomendowani Eksperci Otodom. Współpracując z nami, możesz również mieć dedykowanych ekspertów do obsługi Twoich klientów.

Rzetelny specjalista nie tylko przyczyni się do zwiększenia Twojego komfortu w niełatwym procesie zakupu nieruchomości, ale też pozwoli upewnić się, że podejmowane decyzje odpowiadają na Twoje potrzeby i maksymalnie korespondują z indywidualnymi możliwościami. Poszukując kompetentnego specjalisty, wiele osób opiera się na rekomendacjach znalezionych w sieci lub poleceniach znajomych czy rodziny. To dobry kierunek, który często pomaga dotrzeć do zaufanego eksperta. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług Ekspertów Finansowych Notus. Część z nich należy do programu Rekomendowanych Ekspertów Otodom, w ramach, którego doświadczenie specjalistów weryfikowane jest na podstawie konkretnych wytycznych. Wymagania programu gwarantują możliwość skorzystania z usług Eksperta Finansowego o najwyższym standardzie pracy.
Paweł Onych
Head of Mortgages w Grupie OLX